Mul peaks olema rasedus 5+2 rasedus aga ultraheli ei näidanud midagi. HCG tase oli 2340 10.05.24 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

kas võib olla et rasedus on peetunud. vahepeal imelik valu ka kõhus, aga mitte terav.

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tere, võimlik et rasedus on väiksem kui 5 näd. arvestades teie HCG väärtust. Seega korrake UH 1 nädala möödudes.Peetunud rasedust ei saa praegu diagnoosida, kuna rasestuda võisite ka hiljem. Oluline on uus HCG väärtus. Kui 48 tunni möödudes väärtus on kahekordne, siis raseduse kulg on korras.- DRKadastik