Seljavalu 13.12.21 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Tere,millest see võib tuleneda et selga tuleb selline imelik tunne et ma olen millegi raskega selja paigast ära tõstnud,kuigi ma pole midagi rasket tõstnud,

Arst vastas:

Priit Ailt

Füsioteraapia

Tere,

Juhul kui koormust pole seljale olnud, võib imelik tunne seljas olla ebastabiilsus, mille kaitsereaktsiooniks võib olla selja kangeks tõmbumine. Stabiilsuse parandamiseks soovitan teha "back stability exercises".

Tervitades,
Priit Ailt