Unehäire? 09.05.10 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere !!

Ma ei teagi, kust alustada, aga ma tahtsin küsida, et mis teha kui ma magan 10 tundi öösel vähemalt ja olen päeval umbes 12-ks väsinud ,.. see ei tohiks normaalne olla, kuna olen alles 20aastane.

Ja öösel kui magama jään , siis 3 tundi ei kuule ma midagi ... minu kõrval võib karjuda , muusikat kõvasti kuuulata ...kõike teha ... hommikul kõik küsivad, et kas kuulsid, siis ma vastan, et ei kuulnud midagi ... mul see juba väikesest saati ... kõige hullem on see, et see mõjutab mu töökohta .. ma kardan, et ei ärka üles ja siis võin kaotada oma töö . ...Palun Aidake .. ma ei tea enam kuhu pöörduda.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Milline on vererõhk? Madala vererõhu korral on inimene väga unine ja magab kaua. Perearsti juures teha mõned üld-analüüsid - äkki sealt selgub midagi. Hommikul võtaksin ergutava toimega AD-d teatud perioodi, selgub siis, et kuidas toimib. Siit siis nii perearsti kui ka psühhiaatri soovitused juba käepärast.
Sellest alustaks!
Head soovides,
Jüri O.-M. Ennet