ülahuul venis pikemaks 20.10.22 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere. Konflikt kollektiivis , ärritusin tugevalt, vererõhk tõusis esimest korda 140 (norm 110), peas tugev pinge veel mitu päeva peale seda. Närvilisus, ärevus püsib siiani. Ülahuul venis pikemaks, segab söömist. Mida soovitate ja kas huult on võimalik endiseks tagasi saada? Tänan. Head tervist!

Arst vastas:

Vanda Kristjan

dr Vanda Kristjan

Perearst

Tere!

Emotsionaalse seisundi hindamiseks ja abi saamiseks soovitan pöörduda oma perearsti poole. Ülahuule osas on raske soovitust anda, sest kirjelduse alusel ei ole võimalik mõista toimunud muutust.

Head soovides,
Vanda Kristjan