Opereeritud selg ja jalavalu 28.09.22 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!
Sain MRT vastuse oma seljavalu kohta. Kuna arsti seletust on veel oodata, siis loodan saada kiiremat vastust siit.
MRT vastus on selline:
Lülisamba alumises th- ja ülemises nimmeosas ilmnevad spondülodeesi metalliartefaktid kuni L2, op. piirkonnas
on spinaalkanal avar. L2-3, L3-4 on näha Schmorli sõlmi, L5-S1 väikest diskiprotrusiooni.Spinaalkanal ja
intervert. foraamenid ahenenud ei ole; närvijuurte kompressiooni ei sedasta. Seljaaju on jälgitavas ulatuses
iseärasusteta. Aktuaalse patoloogiata

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Uuring näitab operatsioonijälgi lülisamba nimmeosas, muutusi mis võiks kindlasti põhjustada valusid seljas ja jalas ei esine.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika