Opereeritud selg. 16.08.15 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Seljaoperatsioon tehtud 1913. aastal. Viimastel kuudel seljavalu uuesti tugevnenud, valu kiirgab jälle reide säärde ja labajalga. Millega võib olla tegu? Kas tõesti võib olla vajalik uus operatsioon?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Ilmselt on tegemist uue lülidevahelise kõhrketta väljasopistusega mis komprimeerib närvijuurt. Kui ei esine labajala nõrkust või põiehäireid on operatsioonivajadus vähetõenäoline. Asja täpsustamiseks on vajalik neuroloogi konsultatsioon.

Tel. 6748591
DR. Ain Pajos