jalavalu 15.08.09 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere
Põen kilpnäärme alatalitust ja üks sagar 2000a opereeritud.
Võtan türoksiini praegu 150, varem 175.Nüüd on hakanud üks jalg valutama.Täpselt ei saa aru kus kohas aga selline tunne ,et terve jalaluu valutab.Kui päev möödub ringi sahkerdades siis õhtuks valutab ka kand.Olen perearstiga rääkinud ja igasugu salve tema soovitusel proovinud aga tulemust pole.Täna valutavad juba ühe käe sõrmeliigesed ka.

Kena päeva.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Ilmselt ei ole põhjuseks kilpnäärme haigus. Perearst oskab tõenäoliselt soovitada, millise arsti poole pöörduda.

Dr. Ain Pajos