Lihasvalu? 01.02.22 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!
Nimelt mure selles, et mul viimane nädal olnud lihasvalu kätes, enamasti keelavad, ja lihased. Valu on kannatamatu, kramplik. Vahel olen sama valu täheldanud ka jalalabades. Kas see valu võib olla sellega seotud et kui voodis kõhuli ainult küünarnukkidele toetudes? Kui selles asendis olen, siis mul käed hakkavad surisema. Vahel ka mõned näpud vasakul käel valusad.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Küünarnukkidele toetudes võib komprimeerida närvitüvesid mis põhjustab sõrmede suremist. Tuleks seda asendit vältida. Valude põhjuseks võib olla käte ülekoormus.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika