Pearinglus, väsimus, puukborilioos 24.02.19 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere! Mure järgmine, septembris algasid pearinglus, survetunne peas, lihasvalud, silmade hägusus.. novembris sain teada et põen puuk borilioosi. Sain ravi 3 nädalat.. Ja ikka veel iga kuu annab tunda meeletust väsimust ja pearinglust, ühesõnaga selline vati sees olen koguaeg, ebareaalsus tunne.. tahan teada kas on võimalik et ikka veel annab see Borilioos tunda? Perearst arvab et vajan psühhiaatri konsultatsiooni.. tehti ka kordus proov ja see näitab et negatiivne.. mis ma tegema peaks? Ei jaksa olla enam pearinglustega ja meeletu väsimusega.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kõik see on iseloomulik kroonilisele ärevussündroomile. Võiks kuulata perearsti.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika