Kaela kangus ja valu 25.06.19 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Palun selgitage MRT uuringu vastust, mida see tähendab, kas seda on võimalik ravida? Neuroloog määras ravik SKUDEXA 75mg. MRT Seljaaju ii. C3 lülikehas vasemal rasvsupressiooniga rexhiimis kogu lülikeha kõrgust haarav tsentraalselt madala signaaliga, perifeerselt kõrgema signaaliga piirdunud kolle, KT-s 3mm lüütiline lesioon, T2-s kõrgema signaaliga, atüüpiline hemangioom?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Ebaselge kahjustuskolle 3 kaelalülis. Täpsemalt saab vastata vaid raviarst.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika