Kaela kangus ja kõrvavalud 01.02.12 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Detsembris lõi peanaha valusaks, mis möödus kaela ja selja masseerides. Kaela kangus jäi ja lisandus veel mõlemapoolne kõrvavalu. Kõrvaarstil käidud ja kõrvad korras. Perearsti arvates tulenes see lihaspingetest kaelas. Käisin ka massaažis ja pingetest sain lahti. Kõrvavalud siiski jätkusid. Hiljem hakkas valutama ka pool pead ja parempoolne näopool läks tuimaks. Samuti on tuim ja imelik ka parem käsi. Perearst probleemi ei näe. Käsib aga võtta valuvaigistit ja määrida kaela, mis aga ei aita.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Ühepoolne näo ja jäsemete tuimus viitavad ka vereringehäiretele ajus, mis aga Teie vanust arvestades on vähetõenäoline. Soovitan siiski pöörduda neuroloogi vastuvõtule.
Tel 6 748 591
Dr. Ain Pajos