Parema jalalaba killumurd 28.09.22 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere
Küsimus selline et kas selle vigastuse puhul võib kipsi ka varem eemalda. Valu mulle see praegu üldse ei tee ja arvan et oleks hea kui saaksin võimalikult varakult jalga liiguta kergelt aga samas hoides ikka. Nädal peale õnnetust käisin kirurgi juures aga kirurg isegi ei katsunud jalga, vaid lasi õel ühe rulli sidet peale panna ja kõik. Väga mõtetu arstil käik lihtsalt. Öeldi et 4 nädalat kipsi aga kas kahe nädala möödudes äkki võiks kipsi asendada mingi elastik sidemega ja ettevatlikult koormust anda. Täpse haiguse kirjelduse saatsin pildiga.

Kõike paremat soovides!

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Minul oleks ebaeetiline anda mingeid konkreetseid raviotsuseid.
Saan soovitada head koostööd oma arstidega. Abiks võib olla ortoos ?

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi