Bensiini hais ninas 31.10.05 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere,
mul on väga imelik probleem. Ca 3 nädalat tagasi tundsin kogu aeg ninas
vingu haisu. See oli kodus, tööl, külas jne.
See kestis ca nädal ja nüüd juba 2 nädalat on mul ninas bensiini hais.
See käib minuga igal pool kaasas. Kohati on nii tugev, et ajab iiveldama.
On tunne nagu istuksin bensiinikanistri juures.
Ma isegi ei tea, milise arsti poole pöörduda. Kuidas sellest lahti saab ja kas üldse saab? Niipalju võin öelda, et mul on väga pingeline olukord olnud nii tööl kui ka kodus. Kas see võib olla selle tagajärg? Mida teha?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Lõhnataju võib muutuda seoses kroonilise haigusega ninas või kõrvalkoobastes . Soovitan algul pöörduda LOR arsti poole.

Dr. Ain Pajos