mure 27.09.05 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

mind on paar aastat vaevanud peavalud, nüüd lõpuks võtsin julguse kokku ja pöördusin arstipoole. arst kiriutas mulle Diclac 75 ja nospa tabletid,nimelt olen 3 tabletti juba ära tarvitanud ja enese tunne on jube , ma hõljun nagu pilvetes ja pea käib rinngi ja süda on paha .lugesin Diclac75 info lehte ja seal on kirias et need tunnused on kõrval mõju ja ma ei tea kas ma peaks nende söömise lõpetama.veel lugesin ,et need võivad verejookse ja muid jubedaid asju tekitada,kas ma ikka pean neid tablette võtma.olen 25a naine ,3,5a poja ema.palun aidake,ette tänades .

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kindlasti ei ole vaja neid rohtusi tarvitada mis põhjustavad kõrvalnähtusid. No -spa võib migreenipeavalusid ka süvendada. Pöörduge uuesti oma arsti poole.

Dr. Ain Pajos