kus saaks uurida, mis peas toimub? 25.10.04 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Olen 29a naine, mul on 3 last vanuses 8a, 4a ja 8kuud. Hetkel olen kõige pisemaga kodus ja lõpetan samal ajal ka ülikooli. Viimasel ajal on sagenenud peavalud. Esinevad otsmikupiirkonnas ja kiirgavad taha välja. Eriti valus on kummardada, siis on tunne, nagu pea läheks ees ja aju tuleks järele. Praegu on ülikoolis iseseisva töö nädal ja mina olen kodus täiesti töövõimetu, niisugune valu on, et mõtelda ei saa.. Valul ei ole kindlat kellaaega, tuleb, millal tahab. Olen tähele pannud, et natuke paremaks teeb kohv (vererõhk madal). Ei kannata vihastamist ega ärritumist. Perearst andis saatekirja närviarstile, kes omakorda soovitas Ibuprofeeni süüa, kuid isa tahaks ikka mingid uuringud läbi teha, et oleks kindel, et mingit kasvajat ei ole. Ma ei ole kunagi endale haigusi külge mõelnud, pigem vastupidi, aga see kahtlus närib küll juba pikemat aega. Tänud ette, Helen.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kodus ootamine asja paremaks ei tee, ennem vastupidi. Helistage tel 6 748 591

Dr. Ain Pajos