L-Thyroksin ja tsüklihäired 30.04.10 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Tere,
kas on võimalik, et antud ravimi võtmine tekitab tsüklihäireid ja määrimist enne tõelist mensest? Võtan 1tbl päevas.

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Kui kilpnäärmehormoonid on türoksiinravi ajal korras, ei põhjusta L-türoksiin tsüklihäireid. Soovitan rääkida oma probleemist raviarstiga, kes on kursis Teie hormoonanalüüside tulemustega.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.