Põie pidamatus. 17.01.23 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere!
Mul on selline probleem et kui ma tunnen et mul on pissihäda siis lähen pissile kuna häda on nii suur aga kui häda ära teen ss sealt ei tule nii palju kui peaks tulema. Peale seda natukese aja pärast on jälle vetsu häda. Ja peale vetsus käimist tulevad pissi tilgad püksi kui liigun. Milles võib probleem olla et mul altpoolt lekib peale vetsus käimist?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Kuidas ka püüan, ei saa ma anda sisulist vastust diagnoosi ja ravi osas. Arvama ei hakka. Võimalikke põhjuseid on väga palju, nende loetlemine ei vii edasi. Soovitan tungivalt head koostööd oma perearstiga. Tema võib korraldada vajadusel ka näiteks kitsama eriala spetsialisti konsultatsiooni.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi