Mure 21.07.08 / Peavalu

Külastaja küsib:

ühel hommikul oli selline tunne, et magasin kaela ära...valu on nagu kaelas ja läheb pähe. Nagu nööri mööda jookseks valu, vb lihast mööda. Varsti saab kuu aega mööda ja ikka on, vahepeal läks nõrgemaks ja nüüd 1 hommik jälle sama ja mitu päeva valutab. vasakul pea poolel, kukla juures, seal kus lohk on , kui sealt katsuda, siis 1 koht on hästi valus, tekitab valusööstu mööda seda "nööri" pähe.
Muidu oleks ükskõik, aga pead on valus liigutada ja häirib juba, vahel on selline tunne ka ei kõrv ei kuule (tegelt kuuleb)
Milles asi võib olla, tegin kõhulihaste harjutusi ka 1 enne seda, kas tõmbasin kuidagi kaela ära äkki? Ja kuidas üldse saab neid siis teha nii ei kael pinges ei oleks ? (youtube.com-ise "8 minute abs" - pidi turvaline harjutusteprogramm olema)

Arst vastas:

dr Toomas Toomsoo

Neuroloog

Tere,
võtke valuvaigistit ja jätke mõneks ajaks füüsiline koormus. Kui 2-3 nädalaga valu ei taandu peaksite minema arsti juurde.

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Peavalu

Mure

Selline mure,et väga tihti peanahk valutab?
Juukseid kammides on nahk valus,sõrmi läbi juuste libistades on ka valus.

Vastas dr Sulev Haldre

Soovitan rääkida perearstiga, kes küsib lisaks teisi täpsustavaid küsimusi ja arutab Teiega, mida on mõistlik ja otstarbekas ette võtta.

Loe edasi

Mure

Tere!Mure selline,et on pearinglus just püsti seismisel.Arst ütleb,et ravimitest:Tarvitan Mirtazapini depreka raviks.Paluks abi!

Vastas dr Toomas Toomsoo

Tere,

nii see on, vahetage ravimit.

Loe edasi

Mure

Tere!
Mul on mure, nimelt, kui ma liigutan pead paremale või vasakule, siis käivad õrnad raginad pea alaosas. Mis see peaks tähendama?

Vastas dr Toomas Toomsoo

Tere,

ei peagi midagi tegema.Ja tähendust sellel ka ei ole. Need on lubisooladest tihenenud lihased mis nõnda nagisevad.

Loe edasi

Mure

Mul esineb juba üle kuu selline suruv tunne peas. Seda on väga raske kirjeldada. Nagu miski suruks aju kokku. Aju oleks tugeva surve all. Valu haistingut mul otseselt ei esine, aga väga tugev ebameeldivus ...

Vastas dr Toomas Toomsoo

Tere,
arsti juurde võite ikka minna, saaksite mure ära kurta ja vaadatakse teid üle ka. Ega nohu pole olnud ?

Loe edasi

Mure

Miks Mul suhteliselt harva on kõrge vererõhk?
ykskord 160 ja mul Ninast jooksis verd ja peavalutas !

Vastas dr Sulev Haldre

Väga erinevad võimalikud põhjused.
Soovitan arstiga rääkida.

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi