Kas asi võib olla ovulatsioonis, kas peaksin muretsema 22.02.22 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Alguses oli üle kõhu valu paari päeva pärast koondus see valu paremale poole alakõhtu vahest ka igalpool tehti teste oeldi et pimesool ei ole vist ja saadeti koju mingit infot ei saanud. Nüüd muretsen kas oli pimesool voi midagi muud panin ka informatsiooni lehe kaasa siia. Olen tarvitanud ka umbes viis aastat beebipille kas voimalus et nuud esimese ovulatsiooniga ovuleerimis valud(mensa ka valus)

Arst vastas:

Urve Pappa

dr Urve Pappa

Naistearst

Confido tervisekeskus

Tere

Kahjuks teie fail ei avane.
Informatsiooni järgi võivad valud olla seotud ovulatsiooniga, kui te olete praeguseks pillid lõpetanud.
Peale pillide lõpetamist taastub enda tsükkel ning ovulatsioon. Kahjuks võib ovulatsiooni ajal olla alakõhus, tavaliselt rohkem selles küljes, millises munasarjas ovulatsioon toimub, valulikkust, vahel võib esineda ka pruunikat määrimist. Menstruatsioon võib olla valulikum ja vererohkem. Kui teil on raseduse plaan, siis nende kaebuste korral kasutage valuvaigisteid ja vajadusel lisaks No-spa tablette. Kui raseduse plaani ei ole, siis võite uuesti pillidega alustada nii rasedusvastase kui ravi eesmärgil nende valude tõttu.