Kahtlane asi tupes 28.08.22 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere. Avastasin endal juba päris ammu tupes sellise imeliku asja. Suurem kühm 3-4cm aga ääred nö sellel kühmul kõrgemad, kühmul sees justkui auk? Kas peaksin muretsema ning kiirelt arstile pöörduma? Haiget ta mulle ei tee, isegi kui katsun.
Mul on ka väga tihti kõhu korin ning hemoroidid, kas sellel võib olla seos?

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere!
Kirjelduse järgi võin öelda, et tunnete näppe tuppe pannes oma emakakaela ja see on täiesti normaalne anatoomia. Muretsemiseks ei näe põhjust.