küsimus peale vahekorda tekkis imelik asi suguelundile 10.11.15 / Meestearst

Külastaja küsib:

tekkis selline asi suguelundile peale vahekorda oma tüdrukuga kellega olen aasdtaega juba koos olnud ja se esimestkorda tekkis kadus ta kahepöevaga ära aga kui kolmpäeva pärast ärakadumist uuesti vahekorda astusime tuli sevahekorrajal tagasi nagu ka eelmine kord ja ta andis tunda sellega et vahekorrajal hakkas kergelt valus kui vahekord läppes siiis avastasin et se jölle tekkinud ja nüüd ple se juba kolmpäeva öra kadunud ja olen kergelt mures juba mis se olla vöib

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Tunnistan ausalt, et isegi pildi alusel ei saa täpselt öelda. Kõige targem oleks ennast meestearstile ette näidata. Enamasti näeb mure ära ka siis kui kõige aktiivsemat seisu ei ole. Kui vajalik, saab mehe peale esmast kontakti vastu võtta ka väljaspool järjekorda situatsioonis, kus muutus kõige aktiivsem. Võimalik miski veresoone arenguline eripära, kuid see on siiski spekulatsioon.