Villid 13.07.03 / Meestearst

Külastaja küsib:

Mul tulevad peale vahekorda suguelundile villid.Olen käinud uroloogi juures,aga midagi ei avastatud.Abikaasa on käinud naistearsti juures ka ei leitud midagi.Villid paranevad umbes nädal aega.Vahepeal oli peaagu aasatane paus,kuid nüüd tulevad jälle.Ei oska midagi ette võtta,äkki oskate teie midagi soovitada.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Tegemist võib olla kas herpesviiruse ägenemisega või reaktsiooniga tupe keskkonna eripärade suhtes. Täpsemalt saab öelda peale vereteste ja läbivaatust.
Edu soovides
Margus Punab