imelik asi(punn) 22.04.08 / Meestearst

Külastaja küsib:

et siis võimalik et juba sünnist saati, igatahes ma ei mäleta kuna see ilmunud oleks , seega võimalik et olnud mitmeid mitmeid aastaid.
nimelt on eesnaha, sugutipea taga ylevalpool naha peal selline -0,5x0,5mm naha värvi nagu punn, mis on täpselt mingi joone peale seal:)
igatahes, ta ei ole kunagi valutanud, ei oska öelda kas kasvand, ei usu eriti, ta on seest nagu 90% tühi...
ise olen17a. ja seega tekkis selline küsimus et mis see olla võib,,

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ilmselt on tegemist nahasisese tüstiga, mis loomulik kehaline iseaärasus ja ravi ei vaja. Kui ikka rahu ei anna, siis võite täpsema kontrolli eesmärgil külastada meestearsti (www.meeste.kliinik.ee) või noormeeste nõustajat (lähima leiad www.amor.ee kaudu).
Edu soovides
Margus Punab