Tugirinnahoidja peale rinnasuurendusoperatsiooni 01.09.22 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere!

Nädal tagasi käisin rinnasuurendusoperatsioonil. Kannan tugirinnahoidjat, mis on väga ebamugav. Väga suur surve on ning ka lōdvemaks laskmine ei aita. Rinnahoidjat lahti hoides läheb valu üle ning rindade tundlikkus taastub, küll aga enne seda on rinna alumine osa lausa tuim.
Kas tugirinnahoidja tohiks vahetada sportrinnahoidja vastu? Miks on oluline kanda kuu aega tugirinnahoidjat st tean, et vanasti ei pidanud. Kas rinnad ei saa loomulikult vajuda just ilma selleta? Aitäh!

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere ! Kuna mina ei ole Teid opereerinud, ei saa ma Teile ka Teile sobivaid soovitusi anda ! Seda saab ja peab tegema ikka see arst, kes teab täpselt Teie operatsiooni kohta kogu informatsiooni ja selle järgi saab anda parimad individuaalsed järelravi, -hoolduse juhised. Pöörduge ikka arsti poole, keda olete usaldanud ja valinud ennast opereerima. 😊 Parimat soovides, dr. Peep Pree