tere 27.06.04 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere
Mul on seljal 4-5 suuremat suuremat pigmendisünnimärki kas nende eemaldamisel jäävad nahale armid?Mis võimalused oleks clinicas nende raviks?

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! Sõltuvalt eemaldus-meetodist - skalpelliga, elektri-noaga või laserkiirega maksab ühe sünnimärgi eemaldus 800 kuni 2000 krooni. Tervitustega, Dr. Peep Pree