Pòlve ei saa kôverdada, rahu asendis valu ei tee aga trepist liikuma on valik ja pàrast pikenat koha oral olekut alustafa liikumist on vaja millet tuge 31.03.24 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Vasakut pòlve ei saa kòverdada, kùkitada ei saa ha jalanóud jalast tòmmates on vága valus. Rahu asendis ei valuta.

Arst vastas:

Maris Perendi

dr Maris Perendi

Füsioteraapia

Confido tervisekeskus

Tere

Soovitan pöörduda füsioterapeudi poole, kes oskab teid selle probleemiga kindlasti aidata. Soovitan põlve palju koormusvabalt liigutada. Istudes või selili kõverdada ja sirutada põlve vastavalt valule 20-30x järjest. Nii mitu korda päevas. Lisaks võite teha selili 20-30x sirge jala tõstmist. Vältida treppe, kükitamist jms valu ärritavad koormust, kuniks valu leeveneb.

Heade soovidega

Maris Perendi
Füsioterapeut