Rasedus oli või on võimalik veel on 02.05.24 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Tere.
Juba küsisin, aga unustasin pilti saada ultrahelist.

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija,
andmetest selgub, et olete 33-aastane

Kahjuks puudub endomeetriumi kirjeldus, mõõdetud paksus, kahtlus rasedusele või märge, et kahtlust ei ole.
Kordan: tehke otsus, milline on teie soov? Kus soovite sünnitada, siis kiiret pole. Kui sünnitada ei soovi, ka siis tehke rasedusteste üks kord nädalas hommikusest uriinist ja pöörduge lisauuringutele samasse kohta.
Alati võite tulla vastuvõtule. Vajate teisest nõustamist ja kontratseptsiooni nõustamist.

G.Litter M.D.
naistearst.ee, veebiregistratuur.ee 24/7