Taaskord öine ärkamine? 26.05.06 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere,

kirjutasin Teile paar päeva tagasi probleemist öise ärkamisega ja tänud vastuse eest, aga...soovitasite tulla vastuvõtule, aga asi selles, et me ei ela Eestist ja lähiajal ei plaani ka tulla Eestisse, siis äkki saate siiski võimalusel kirja teel nõustada või suunavaid märkusi teha?

Tervitades Elisabeth

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Ka välismaise taeva tähtede all lugege minu varasemaid soovitusi (leidke otsinguga) ning rakendage endale sobivaid. Küsige endalt ning vastake endale -saate palju kasulikku. Selle Maamuna põhjapoolkeral on kasulik pea suund Põhja-Ida vahelises sektoris.
Mõnigi pisiasi võib teinekord suuri tulemusi anda. Seega - pisisasju ei ole.
Parimat soovides,
Jüri O.-M. Ennet