Öine värin 31.05.21 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere! Minu mureks on öine värin kehas. Nimelt jään küll magama., kuid järsku ärkan selle peale, et kogu keha väriseb. Põdesin hiljuti koroona at. Milles võib asi olla?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Koroona asi (kõrvaltoimed kaovad, vaja veidi kannatlikkust).
Mg tabletid apteegi vabamüügist või mineraalvesi (Borjomi on hea).
Õhtul teha veidi "titesiputusi" - selili ja jäseimeid siputada nagu väike tita. Rahustab Närve, rahustab Keha.
Mina ise teen siputusi hommikul ja õhtul oma Palve-harjutust. Päeval - enesetunde alusel - nii ühte või teist.
Head harjutamist.
Jüri O.-M. Ennet