2 kuud öine magamatus, unerohud ei mõju vaid öine agressiivsus ja puuduvad arusaamad ajast, ei püsi jalul ja täielik nõrkus. 15.08.23 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Kuidas on võimalik saada arstiabi kui inimene öösiti ei maga, näeb vaimusid ja on agressiivne, täielik nõrkus ja peapööritus.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Alkoholile (kui tarvitab) täielik keeld.
Mis on agressiivsuse tagamaad? Alkoholism annab agressiivset käitumist, Peaaju orgaanilised muutused selles eas, hallutsinatsioonid - need vajavad psühhotroopsete ravimite võtmist.
Koostöö Psühhiaatriga vajalik.
Head ravimid (psühhotroopsed) olemas.
Tervislikud eluviisid.
Koostöö Psühhiaatriga.

Jüri O.-M. Ennet