Isa ja poja suhe 02.04.12 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere! Aitäh vastuse eest Isa ja poja suhte küsimuse kohta. Poeg teeb väga tugevalt trenni, meeleldi ja ütleb, et see on suurim nauding ja siis ta muredele ei mõtle, küll aga oli ta huvitatud tulema teiega vestlema, kui see oleks sobilik. Sooviksime teada palju on teie visiidi tasu ja kas te võtaksite vastu?:)

Päikest!

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

ITK veebilehel info olemas, et jutule saada.
Vahepeal minu PM (Palve-Meditatsiooni) harjutus ja Tervisemaja soovitusi jõudumööda omaks võtta.
Oleme sündinud siia Maamunale selleks, et Õnnelikud olla ning see eeldab õigeid hoiakuid Vankrite (vt, minu Raamatust) osas, Elujõudu (vähem haigusi, muresid ning rohkem tervist, elurõõmu.
Rõõm on suuresti sõltuv meie Tahtest end muuta, ületada, edendada.
Kui tõrkeid, siis helistage /56 463 830/ ning vabamal hetkel võtan kuuldele.
Tegudele,
Jüri O.-M. Ennet