Migreen? 30.05.02 / Peavalu

Külastaja küsib:

Ma arvan, et olen ka oma emalt pärinud migreeni. Mul lööb see vasakule poole, väga tihti ning tugevalt. Ema soovitas võtta Clotami.Pool tabletti siis kui kannatan veel natuke peavalu ja terve siis, kui juba liiga valus on. Nüüd on need tabletid otsas ja nõrgad ei aita. Kuidas saaksin kõige paremat ravi? Ei taha enam nende all kannatada :( Käisin kord psühhiaatri juures, kuid tema hakkas nii lolli juttu ajama, et mul hakkas temast pea valutama...tulin ära sealt. Enam tagasi ei lähe.

Arst vastas:

dr Sulev Haldre

Neuroloog

Kõige paremaid võimalikke ravisoovitusi saate neuroloogi konsultatsioonilt. Kirjast saan aru, et seda Te teinud ei ole. Muud midagi ma kirja teel antud juhul ei soovita.

Mida rääkis Teile psühhiaater?