Seljavalud(49a) naisterahvas. 10.11.22 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere.
Mull seljavalud alates 30.10.122a.allaseljas.Määrisin soendavade salfidega ja paratsetamol.Samuti kasutatud pipraplaster.Valu läinud hullemaks.
Muidu käin koristamas oostukeskuses varahommikull 5.30-9.00.Mõned päevi nädalas,osaline töövõime.
Tegin 31.10-02.11.22 enam ei suutnud.Annab jalgadele ja piidin pöörduma perearstile.Alates 3.11 teinud psratsetamole 3×päevast ja keto 50 mg.Kahjuks valu juba jalgadest ja puusad valutavad.Üleval seögroog samuti valulik.
Perearsti vastuvõtule saanud 8.11.22.Tema kulas ja vaatas selg tegi paar lööki vastu allaseljale mis olid väga ehmandavad ja valulikud.Kirjutas Dislopram 75/20 mg ja kõrvale paratsetamole 3 korda päevast.
Röngent ei saatnud öeldut :terve selgroog ja mõttetu.
Küll paraned.Võibolla külma saanud või vale liigutuse.??
Valu püsib.Liikuda valulik.Vaeva näen kodus midagi tehtud.
Aega tagasi perearst pole antud .
Ütles helistada kui korras ja minna tööle.
Loodan Abile ja saada tervise tagasi.
Lugupidamisega.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Alaseljavalu on sage tööga, mis on seotud kummargil asendi ja tõstmistega. Tavaliselt paranemine vähehaaval saabub, kui võtta paariks nädalaks haigusleht ja vältida valutegevaid asendeid ja toimetamisi.

DR. Ain Pajos
Neurodiagnostika