lihaste nõrkus 11.12.18 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Jalutan igapäevaselt 4-5 km. Istun päevas lauaarvuti taga 2-3 tundi järjest. Seni on kõik korras olnud, vereproovid samuti.
Umbes 10 päeva tagasi hakkasin tundma raskust pea püsti hoidmisl ja jalad väsisid jalutamise ajal, justkui jõud oleks otsas.Tasakaaluhäiret ei tunne.
Kaks kuud tagasi hakkasin käima iga nädal leilisaunas. Ei vihtle, kuid istun laval kahel korral 5 min. Olen arvutist vaadanud närvi-lihasehaiguste kohta üht-teist, mis on minule väga raske aru saada.
Palun soovitage mida ette võtta? Kas tarvitada mingeid toidulisandeid või ravimeid ?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Vaevalt on viga leilisaunas. Samuti on vara otsida lihas või närvihaigusi. Tegemist võib olla organismi üldainevahetuse häirega. Alustage perearstist (analüüsid, EKG)

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika