kaelalihaste nõrkus ja väsimus 02.05.23 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Aprillis tekkis kaelapiirkonnas väsimuse tunne, nagu oleks peale füüsilist pingutust. Perearst määras Sirdalud lihaste lõõgastumiseks, selle toime on olematu. Raske on pead hoida ja tahaks kaela puhata, lasta rippu. Segab igapäevast elu ja tekitab ka ärevust. Kaelapiirkonnas on ka tikid, tõmblused hetkel. Mingeid uuringuid tehtud ei ole. Milles võiks olla asi?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Krooniline ärevus võibki olla probleemi põhjuseks. Kui perearst ei aita, tuleb minna neuroloogi vastuvõtule.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika