Jätk 17.12.23 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere!

Tahtsin küsida, kuidas ma aegajalt seda kuuri peaksin tegema? Iga nädal üks? Ja kui mens on siis sel nädalal ei pane kuuli tuppe? Kas võiksite natuke selgitada :) ja milliseid kuule ise kõige rohkem soovitate?

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tere menstruatsiooni ajal ei tee ravi , soovitav kord kuus 2 -3 päeva panna kuulike tuppe, kui on jätkuv probleem. Käsimüügis on saadaval erinevaid kuulikesi, kreeme, . näiteks Biohyl, Vagisan DRKadastik