Jätk 04.11.23 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere!
Kas te mõtlesite 1-2 tabletti korraga? Ei saanud hästi aru. Või siis kui mens saab läbi siis võtan ühe tableti?

Arst vastas:

Urve Pappa

dr Urve Pappa

Naistearst

Confido tervisekeskus

Tere

Kui teil seene ägenemised on eelkõige enne oodatavat menstruatsiooni, siis 1 kapsel esimesel puhtal nädalal peale mentsruatsiooni ehk 1 kord kuus 1 kapsel. Kui teil on ägenemised sagedamini ja ei ole alati otseselt tsükliga seotud, siis pigem 2 korda kuus 1 kapsel korraga.