Raseduse jälgimine 26.12.19 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere,

Kas Teie juures Qvalitases saab ka end rasedusega arvele võtta ja rasedust teie juures jälgimas käia (ma ei leidnud ämmaemandaid Qvalitase kodulehelt)?
Kui jah, siis mis saab olukorras, kus mingil põhjusel on vaja raseduse ajal haiglas ravil/jälgimisel olla? Kas te annate selleks lihtsalt mingi saatekirja, millega riiklikusse haiglasse pöörduda?

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere!

Ämmaemanda teenust meie kliinikus eraldi ei ole, tegelen rasedate arvele võtmise ja jälgimisega ise. Kui on vajadus täiendavateks uuringuteks või raviks, siis annan saatekirja haiglasse. Kui tekib vajadus konsulteerida mõne teise ala spatsialistiga, teen samuti suunamise saatekirjaga.
Parimate soovidega,
Katrin Seidelberg