Pärakuaugus mingid tükid 27.03.24 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere
Peale vetsus käimist pärakuauku pühkides paar nädalat tagasi tudsin nagu mingi tükk oleks seal
Nüüd kui ka sõrmega järele proovisin oli tõesti tunda paari pisikest jubinat seal mis nagu natuke liikusid ka kui sõrmega puudutada. Peeglist ega kuskilt näha pole neid et pole õrna aimugi millised need välja näevad ja mis keed on

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Põhjuseid mitu, kuid tüüpilisem neist päraku veenilaiend. Perearst aitab edasi!