Väiksed tükid mundandil 17.01.24 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tervist. Teevad muret tükid munandil. Paar tükki on (caput epydimis) peal ja üks tükk tundub rohkem munandil selle sama (caput epydimis) otsa juures. Tükid tunduvad pigem kõvad ja ei liigu. Caput epydimise peal olevad tükid tunduvad kergelt pehmemad aga asi vist võib olla lihtsalt selles, et need asuvad pehmemal pinnasel. Munand iseenesest on pehme ja ei ütleks, et teisest munandist erineb. Avastasin ligi kuu aega tagasi ja tükid pole suuruse poolest kasvanud. Sooviksin teada teie arvamust selles osas. Aitäh!

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Soovitan meestearsti visiiti. Ilma läbivaatuseta siin midagi arvata pole mõtet.