Uriini analüüs 24.05.23 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!

Käisin suguhaiguste testi tegemas ning sain sellise vastuse, mina nendest kahjuks midagi välja lugeda ei oska.

Uriin, esmasjoa
Uriini partiklid (voolutsütomeetria)

Silindrid
0.26 E6/L

Lima
<1.00 E6/L

Spermatosoidid
0 E6/L

Uriini juhtivus
16.7 mS/cm

Erütrotsüüdid
21.7 E6/L

Leukotsüüdid
25.6 E6/L <=41

Lameepiteeli rakud
<1.0 E6/L

Hüaliinsilindrid
<1.00 E6/L

Bakterid
8.2 E6/L

Kristallid
69.3 E6/L

Pärmseened
2.0 E6/L <=11

Epiteelirakud
2.1 E6/L

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Lihtsalt millegi tegemas käimine teid tõesti palju edasi ei aita. Kui on probleemid, siis oleks soovitatav nende lahendamiseks arsti vastuvõtule minna. Analüüsi tulemuste lugemisega saan aidata - antud analüüsis on normist kõrvalekalle kahes parameetris - leukotsüütise hulk ja ka kristallide arv on mõlemad normi piirist kõrgemad.