Kas võisin saada HIV? 11.04.23 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere kui suur võimalus on nakatuda mingisse suguhaigusesse , kui tüdruk hõõrus end minu vastu mõnekümne sekundi vältel ja tema tupp võis käia minu peenise vastu ? Edasine vahekord toimus kaitstult , aga hõõrumise ajal ei olnud kaitsevahendit ( pasrkümmend sekundit ) Äitah.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Väike, aga looduses pole kunagi midagi 100% kindlat. Meestekliinikus teeme sellistel juhtudel riski hindamisejs esmasjoa kuse analüüsi, mille alusel saab terstimise vajaduse ära hinnata.