nahakahjustus peenisel 09.11.03 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere! Olen 39.a. mees ja tahaksin küsida sellist asja, et kui mul oli suvel nahk peenisel pisut katki ja käisin ujumas, kas võisin saada soojast järveveest mingisuguse bakteri, mis kahjustas mu nahka peenisel? Ujumas käies nahk kipitas ja hiljem muutus nahk katkise koha peal selliseks õhukeseks ja õrnaks. Tundub sellise tundlikuna /nt. dussi all käies/. Oma hügieeni eest kannan alati hoolt. Laik on nagu suuremaks läinud ja servad on nagu sik-sak moodustisena. Lõhesid ega veritsust ei ole, lihtsalt uus nahk on läikiv ja kilejas. Saab seda ravida mingi salviga?

Aitäh!

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ainult kirjelduse järgi, ise muutust nägemata pole võimalik head nõu anda. Kindlasti saab teid aidata.
Edu soovides
Margus Punab