Tutvusin naisega, kes tegi mulle ilma kondoomita suuseksi. Hiljem olime kondoomiga vahekorras. Pärast seda on tunda pakitsust ja nagu põiepõletiku tunnet. Kas võisin kuidagi nakatuda ilma kummita suuseksi kaudu? 02.03.22 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tutvusin naisega, kes tegi mulle ilma kondoomita suuseksi. Hiljem olime kondoomiga vahekorras. Pärast seda on tunda pakitsust ja nagu põiepõletiku tunnet. Kas võisin kuidagi nakatuda ilma kummita suuseksi kaudu?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Seks on seks. Riski osas pole suurt vahet, millist avaust tarvitatakse. Suu mikrofloora on pisut teistsugune ja see võib ägestada ka varem alaägedalt kulgenud eesäärmepõletiku. Esmalt siis suguhaigused välistada. Vajadusel lisasugunäärmete põletike uuringud. Meestekliinik aitab. Kaasa hommikune esmaskuse ports.