Seksuaalrahuldus 18.06.09 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere! Olen oma tüdrukuga püsisuhtes, kuid seksi osas on tekkinud just nimelt minul mõningaid probleeme. Olen kuulnud, kuidas paljude meeste probleemiks on liiga varajane ejakulatsioon ja siis sellest tulenevalt ei saa naispool rahuldust. Minu mure on aga risti vastupidi. Probleem on selline, et ma ei jõuagi seksi jooksul orgasmini. Ma tunneks nagu mu peenis oleks liiga tuim. Kondoomita seksi ei ole kunagi harrastanud kuigi on mitut erinevat kondoomi proovitud. See probleem häirib meid mõlemaid, kuna mina tunnen ennast imelikult seetõttu, et ei saavuta orgasmi seksi ajal, ja mu tüdruk jälle muretseb, et tema ei ole võimeline mind selleni viima, millega mina jälle sugugi ei nõustu, kuna ma olen igas mõttes täiesti hull tema järele ja iseenesest erutusest puudu ei jää. Kas sellele olukorrale on mingit lahendust? Kas mu peenise tundlikkust saab kuidagi tõsta? Teid ette tänades.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kirjeldatud probleem on enamasti psühholoogilise põhjusega ja ka kenasti ravitav. Soovitan pöörduda kas meestearst Olev Poolametsa või psühholoog-seksoloog Meelis Sütt´i vastuvõtule. Esimene siis Meestekliiniku Tallinna osakonnas, teise kontaktid leiate kenasti kasutades otsingumootorit.
Edu soovides
Margus Punab