Ei saavuta orgasmi. 01.05.24 / Meestearst

Külastaja küsib:

Vanus 56a. Ei suuda saavutada orgasmi ilma stimuleerimata lahkliha piirkonnas munandikottide alt.Probleem umves 1.5 a. Ei saa ju seksimisel seda partnerilt paluda, sest seda ei saa teha, vaid siis kui toimub oraalseks või lõpetan masturbeerimisega koos partneriga. Sekselu uue inimesega on täiesti võimatu.
Masturbeerides on see võimalik ja ei tarvita siis ka potentsiravimit. Muidugi ei ole kunagi hoidnud peal eesnahka, sest see ei küündi peale, olen palju kasutanud eesnäärmevibraatorit ja onaneerin ilma eesnahata, liigutades nahka näppude vahel. Teisiti pole see võimalik. Liigutused on kiired millist ei saa kasutada seksimisel. Sekselu on läbi, ei saa ju teeselda orgasme. Ei saa jääda elu lõpuni onaneerima.
Olgu öeldud, et olen tarvitanud 25a Lamictal ja Orfiril epilepsiavastaseid tablette, kuid need ei mõju orgasmile, pigem erektsioonile.
Tarvitan seksimisel sildenafili või tadalafili. Pigem esimest

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kui soovite oma probleemile lahendust, siis soovitan pöörduda kogenud meestearsti vastuvõtule. Selline väikese osa probleemide olemusest/põhjustest kirjapanemine ei aita teid kahjuks lahendusele lähemale.