Kipitus peale wc käimist 26.04.24 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!
Kui wc käin ära siis ikka on kipituse tunne ja wc häda uuesti peal. Midagi välja ei tule. Meestearsti juures Tallinnas käidud tehti ära sperma analüüs, kuseproovid, eesnäärmeskreedi uuring, aga ei leitud midagi et viga oleks nüüd tulemas ka füsaterapeut, kui see ka ei aita mis edasi teha ?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Võtta teine arvamus teiselt meestearstilt. Enamikel juhtudel on sellisel kaebusel oma selge põhjus ja seega ka lahendustee olemas.