intiimpesuks 16.03.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

Mehel tekitab tavaline seep ärritust.Millist intiimpesugeeli Te võiks soovitada(mõtlen apteegi sarjast)?
Vastuvõttul Teie soovisite kasutada saialilli ja kummelit.Kas teha lihtsalt loputust või vanni?
Tänan.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Pesemise järgsest loputustest taimeteedega piisab. Intiimseebid on enamasti välja töötatud naistele ja vähemalt osa neist meestele üldse ei sobi. Hetkel soovitan otsida sobivat katse-eksimus meetodil. Kui põletik ikka püsib, siis ehk tasuks veelkord mikroobide uuringud.
Edu soovides
Margus Punab