Pankreasega probleemid 15.05.23 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Tere!
Ultraheli vastus on pankrease kohta-parenhüümi kajalisus tõusnud.
Mis on selle põhjustanud?Palun selgitage kas see võib olla kehva enetunde põhjuseks peale sööki.

Probleemiks on püsivad kõhuvalud nabast vasakul pankrease piirkonnas mis aeg-ajalt ägenevad.Valu kiirgab ka alaselga.Kas on võimalik et see on kroonilise pankreatiidi läbipõdemisel tekkinud?Erinevad viirusenäitajad veres on väga kõrged(Herpes, tsütomegaloviirus) ja neid on korduvalt ravitud Watrexiga.

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Küsimus on esitatud valel aadressil. Peaksite pöörduma oma küsimusega gastroenteroloogi (mao-soolearsti poole). Kõhunäärme probleemidega tegeleb endokrinoloog üksnes niivõrd kuivõrd see puudutab suhkurtõbe.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.