Lööve käel 27.12.22 / Allergoloogia

Külastaja küsib:

Tere! Mul on juba pikemat aega olnud käe peal selline lööve. Nahk on kare ja kuiv ning sügeleb. Vahel see läheb ära ja siis tuleb tagasi. Kui panna bepantheni peale, siis läheb sügelemine ära, aga hakkab punetama.
Kas see võib olla mingisugune atoopiline dermatiit/ekseem või allergia? Mida peaksin tegema?

Arst vastas:

Kaja Julge

dr Kaja Julge

Pediaater

SA Tartu Ülikooli Kliinikum

Tere,
Vastus oli eelmises kirjas.
Pildi järgi on selgelt ärritusreaktsioon.